Kochani, jak już pewnie wiecie, ten rok jest dla nas wyjątkowy - przeżywamy 25-lecie istnienia KSM-u w naszej diecezji. Chcemy jak najlepiej przygotować się do głównych obchodów, dlatego też pragniemy zorganizować nowennę przed tą ważną uroczystością.

W trzeci piątek miesiąca, od stycznia do września, chcemy adorować Jezusa Chrystusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie, uczestniczyć w Eucharystii i jednoczyć się z Bogiem w komunii oraz spotykać się całym KSM-em diecezjalnym, aby razem się formować i integrować.

W związku z sytuacją epidemiczną w kraju nasze pierwsze spotkanie będzie wyglądało w następujący sposób: w trzeci piątek stycznia, tj. 15 stycznia, o godzinie 17:00 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu, a następnie Msza święta w parafii p.w. Chrystusa Króla w Toruniu. Nasze spotkanie, ze względu na panujące obostrzenia, odbędzie się na Zoomie o 19:30.

Zapraszamy wszystkich do włączenia się we wspólną adorację oraz Eucharystię, oczywiście w miarę możliwości, aby każdy czuł się bezpiecznie. Osoby chore prosimy o pozostanie w domach. O kolejnych spotkaniach w ramach nowenny będziemy informować na bieżąco.

 

 

Nowenna przed głównymi obchodami 25-lecia KSM Diecezji Toruńskiej

06 stycznia 2021

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Toruńskiej

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży

Diecezji Toruńskiej

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Toruńskiej

ul. Plac Bł. Ks. Phm. Stefana Wincentego Frelichowskiego 1, 87-100 Toruń

tel.: 501 937 378

biuro@ksmtorun.pl